Soutěže družstev 2018

 

MZ-SPORT služby pro sportovce

 

PLZEŇSKÝ KRAJSKÝ ATLETICKÝ SVAZ,

soutěžní a statistická komise

 

ZPRAVODAJ  čís.  4 / 2O18

 

TABULKY SOUTĚŽÍ DRUŽSTEV PLZEŇSKÉHO KRAJE 2O18

po polovině soutěží.

 

Oblastní mistrovství družstev mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje /po 3 kolech/

      1.   SKP Union Cheb, z.s.                 24  /  602      l.   Triatlet Karlovy Vary, z.s.    18  /  741

      2.   TJ Baník Stříbro, spolek             21  /  384     2.   Atletika Klatovy                   14  /  477.50

      3.   Plzeňská sportovní, o.p.s            17  /  370     3.   SKP Union Cheb, z.s.           13  /  421.50

      4.   TJ Sokol SG Plzeň-Petřín           13  /  232     4.   Rozběháme Česko, z.ú.          9  /  119

      5.   Atletclub Nýřany, z.s.                 13  /  196      5.   AK Škoda Plzeň „C“              5  /    41

      6.   Rozběháme Česko, z.ú.              11  /  185      6.  TJ Baník Stříbro, spolek „B“   2  /    35

      7.   AK Škoda Plzeň „C“                    6  /    49

      8.   AKM Viktoria Plzeň, z.s.             3  /    39

 

Oblastní mistrovství družstev juniorů a juniorek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje

/po 1. kole/

      1.   AK Škoda Plzeň                            7  /  198      1.   AK Škoda Plzeň                    9  /  131

  1. SK Čtyři Dvory Č.Budějovice      6  /    50      2.   TJ Nová Včelnice, z.s.          8  /  111.50
  2. TJ Sokol SG Plzeň-Petřín             5  /    38      3.   Triatlet Karlovy Vary, z.s.     7  /    85

      4    TJ Sokol České Budějovice          4  /    25      4.   TJ Sokol SG Plzeň-Petřín     6  /    67

      5.   SKP Union Cheb, z.s.                   3  /     21      5.   SK Čtyři Dvory Č.Buděj.     5  /    60

      6.   TJ Vodní stavby Tábor, z.s.           0  /    41      6.   Atletika Klatovy                    4  /    43

      7.   Triatlet Karlovy Vary, z.s.             0  /      5      7.   SC Start Karlovy Vary           3  /    40

                                                                                      8.  TJ Sokol České Budějovice   2  /    35.50

                                                                                      9.   AC Domažlice, z.s.                1  /    31

 

Oblastní mistrovství družstev dorostenců a dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje /po 1. kole/   

      1.   AK Škoda Plzeň                           7  /  89         1.   TJ Sokol České Budějovice   6  /  176

      2.   TJ Sokol České Budějovice         6  /  87         2.   TJ Baník Stříbro, spolek        5  /  101

  1. SKP Union Cheb, z.s.                  5  /  79         3.   TJ Vodní stavby Tábor, z.s.    4  /    81.50

      4.   TJ Baník Stříbro, spolek              4  /  73         4.   AK Škoda Plzeň                     3  /    77

      5.   ŠAK Chodov, z.s.                        3  /  62          5.   Atletika Klatovy                     2  /   49

      6.   TJ Vodní stavby Tábor, z.s.         2  /  46          6.   SKP Union Cheb, z.s.             1  /   45.50

      7.   Atletika Klatovy                          1  /  44

 

Krajské mistrovství družstev starších žáků a starších žákyň Plzeňského kraje /po 2 kolech/

      1.   AK Škoda Plzeň                         10  /  372       1.   AK Škoda Plzeň „A“           14  /  343

      2.   AKM Viktoria Plzeň, z.s.             7  /  330        2.   TJ Baník Stříbro, spolek     11  /  263.50

      3.   TJ Baník Stříbro, spolek              7  /  325.50   3.   TJ Sokol SG Plzeň-Petřín   11  /  248

      4.   TJ Sokol SG Plzeň-Petřín            4  /  260.50   4.   Atletclub Nýřany, z.s.           8  /  146

      5.   AC Domažlice, z.s.                      2  /    49        5.   TJ Sušice                               6  /  135

                                                                                      6.   AC Domažlice, z.s.               4  /     75.50

                                                                                      7.   AK Škoda Plzeň „B“            2  /     24

 

 

 

 

Krajské mistrovství družstev mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje ve skupinách

/po 3 kolech/

mladší žáci, skupina A                                             mladší žákyně, skupina A

      1.   AK Škoda Plzeň „A“              12  /  316.50   1.   AK Škoda Plzeň „B“               15  /  556

      2.   AC Domažlice, z.s.                   9  /  147        2.   AK Škoda Plzeň „A“               12  /  396.50

      3.   AK Škoda Plzeň „B“                6  /    57.50   3.   Atletika Klatovy                         9  /  287.50

      4.   Atletika Klatovy                       3  /    37        4.   TJ Sušice                                    6  /  139.50

                                                                                   5.   AC Domažlice, z.s.                    3  /    92.50   

 

mladší žáci, skupina B                                            mladší žákyně, skupina B

      1.   TJ Baník Stříbro, spolek        11  /  179        1.   TJ Sokol SG Plzeň-Petřín „A“ 21  /  513

      2.   TJ Sokol SG Plzeň-Petřín      10  /  190        2.   TJ Baník Stříbro, spolek „A“   16  /  326

      3.   Mílaři Domažlice, z.s.             6  /  130        3.   AKM Viktoria Plzeň, z.s.          16  /  286

      4.   AKM Viktoria Plzeň, z.s.        4  /    55        4.   Mílaři Domažlice, z.s.               13  /  170

                                                                                  5.   TJ Sokol SG Plzeň-Petřín „B“   8  /  100.50

                                                                                  6.   Atletclub Nýřany, z.s.                 7  /    84.50

                                                                                  7.   TJ Baník Stříbro, spolek „B“      3  /    11

     

 

Zpracoval

František Janeček,

člen soutěžní komise KAS

6.7.2018

 

 

 

                                  

 

Zdeněk Mráček

řídící pracovník OMD mužů a žen


TOPlist